Daniel Szczesny

Daniel Szczesny

Pierwszy kurs nurkowania w CNN KROKODYLE zrobiłem w 2014 roku. Było to kurs podlodowy prowadzony przez Igora Bartoszewicza. Mimo, że przygodę z nurkowaniem rozpocząłem 5 lat wcześniej nie mam miłych wspomnień z poprzednich kursów prowadzonych przez innego instruktora. Postawa oraz sposób szkolenia Igora Bartoszewicza bardzo mi odpowiadała, co zaskutkowało zapisaniem się na kolejne kursy rekreacyjne. Szkolenia prowadzi w sposób klarowny, profesjonalny oraz przede wszystkim bezpieczny. Czasami bywało ciężko, ale nie było taryfy ulgowej - co też uważam za duży plus – jak to mówią: "więcej potu na treningu - mniej krwi w boju". Dopiero po kursach u Igora poczułem, że zaczyna się moja prawdziwa przygoda z nurkowaniem i  brnąc przez kolejne specjalizacje dotarłem do stopnia Master Diver w federacji SSI.

Tutaj wypada dodać kilka słów o SSI. To naprawdę rozwojowa i nowoczesna federacja, posiada wysokie standardy w kwestii bezpieczeństwa.  To co od razu mi się spodobało to szybki czas otrzymania certyfikatu, który masz zawsze przy sobie (wystarczy komórka, tablet lub laptop). Materiały w formie elektronicznej  zawsze pod ręką, co umożliwia ugruntowanie wiedzy w każdym momencie. Dodatkowo dość mocny nacisk kładziony na praktykę przekłada się na podnoszenie kwalifikacji nurków. SSI w połączeniu z podejściem Igora do szkoleń daje możliwość wejścia w podwodny świat w bezpieczny i przyjemny sposób, aby potem nurkowanie stało się prawdziwym hobby. Obserwując pracę Igora i zdobywając kolejne szczeble w nurkowaniu postanowiłem przystąpić do kursu profesjonalnego. Nurkowanie to moja pasja, więc czemu nie dzielić się nią z innymi. Długo nie zastanawiałem się gdzie zapisać się na pierwszy kurs profesjonalny. Wybrałem Igora Bartoszewicza i jego CNN KROKODYLE. Centrum nurkowe jest w pełni przygotowane do wszelkich kursów, a przede wszystkim dające możliwość wszechstronnego rozwoju nurkowego. W roku 2017 ukończyłem kurs Dive Guide. Dużo wiedzy i mnóstwo praktyki – oczywiście nie było łatwo, ale doświadczenie które zdobyłem podczas pierwszego szlifu profesjonalnego w przyszłości na pewno zaowocuje podczas moich wypraw nurkowych.

Reasumując: sumienne i profesjonalne podejście, dbałość o szczegóły, wysoki poziom przekazywanej wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, bogate zaplecze szkoleniowe oraz przeogromny wachlarz kierunków rozwoju – to sprawiło, że postanowiłem zapisać się na kursy profesjonalne do Igora Bartoszewicza w CNN Krokodyle.